AGE REVERSIST

  FORMU DOLDURUN
  %75 İndirimli Üye Olun

  Farmasi age reversist ürünleri ve farmasi’nin en iyi ürünlerini sizlerle buluşturuyoruz. Farmasi üyelik işlemleri ile sizler de hemen üye olabilir, en uygun fiyata bu sağlıklı ve helal üretim ürünlerinden satın alabilirsiniz. Farmasi’nin kazandıran dünyasında yerinizi almak için farmasi kayıt olmayı unutmayın.

  DR.C.TUNA AGE REVERSIST GECE MASKESİ 50 ML

  GECE GÜZELLİK MASKESİ!

  Siz uyurken cildinizin güzelliği için durmadan çalışan bu yoğun etkili gece bakım maskesi, içeriğinde bulunan, Japon mucizesi Laminaria Digitata ile ciltteki kolajen sentezini arttırırken, Kırmızı Alg Özleri sayesinde cildin neme doymasına yardımcı olur.

  Formülünde yer alan Multivitamin Kompleksi ile antioksidan etki sağlar ve cildin onarılmasını destekler. Premium C Vitamini sayesinde zararlı radikallerin oluşumunu azaltır, cildi canlandırmaya ve anti-aging etki sağlamaya yardımcı olur.
  Ertesi sabah yumuşacık, pürüzsüz ve ışıl ışıl görünen bir cilt ile uyanmanızı destekler.

  DR.C.TUNA AGE REVERSIST GÖZ KREMİ 15 ML

  GÖZ ÇEVRENİZE İYİ BAKIN!

  Dr.C.Tuna Age Reversist Göz Kremi, Mikroalg Teknolojisi ile güçlendirilmiş formülü sayesinde düzenli kullanımda göz çevrenizin daha genç görünmesine yardımcı olur. Göz çevreniz daha canlı ve sıkı hissedilirken, gözaltı torbalarının, ince çizgilerin ve koyu halkaların görünümü azaltmaya destek olur.

  Kullanımı:
  Günde iki kez, sabah ve akşam uygulayın. Yeterli miktarda ürünü göz çevresine yüzük parmağınızla 4-5 nokta halinde yerleştirin. Nazikçe masaj yaparak yayın.

  DR.C.TUNA AGE REVERSIST KREM 30 ADET 0,3ML

   

  DR.C.TUNA AGE REVERSIST NEMLENDİRİCİ KREM 30 ML

  YOĞUN NEM KAYNAĞI!

  Age Reversist Nemlendirici Krem, formülünde yer alan uzun süre nem hapseden Kırımızı Alg Özleri ile ilk uygulamadan itibaren cilde nem kazandırır.
  İçerdiği Laminaria Digitata özü sayesinde ciltteki kırışıklık ve ince çizgi görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Tüm cilt tipleri için uygundur.

  Kullanımı: Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez, serum adımından sonra uygulayın. İhtiyacınız kadar ürünü avucunuzda dağıtın ve ürünün ısınmasını sağlayın. Boyun ve çene hizasından yukarıya doğru dairesel hareketlerle masaj yaparak yüzünüze uygulayın.

  DR.C.TUNA AGE REVERSIST PEELINGLI TEMİZLEYİCİ 80 ML

  İnce peeling tanecikleri sayesinde cildinizi aşındırmadan, ölü hücrelerden cildinizi arındırır ve gözenekleri nazikçe temizler. Kırımızı Alg Özleri sayesinde nemlendirici etki sağlarken, içerdiği Laminaria Digitata sayesinde anti aging etki sağlar. Taze, pürüzsüz ve berrak bir cilt görünümü sunar.

  Kullanımı: Göz ve dudak çevresi hariç kullanın. Hafifçe cildinizi masaj yaparak oval dairesel hareketlerle uygulayın ve durulayın. Haftada 1-2 kez kullanılması tavsiye edilir.

  DR.C.TUNA AGE REVERSIST SERUM 30 ML

  CİLDİNİZİ CANLANDIRIN!

  Dr.C.Tuna Age Reversist Serum, Japon mucizesi Laminaria Digitata özü ile zenginleştirilmiş yoğun etkili formülü sayesinde Kolajen I sentezini destekleyerek cilde sıkı bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur.
  Kırmızı Alg Özleri ile de cilde yoğun nem verirken, cilt dokusunu korumaya ve güçlendirmeye destek olur.

  Kullanımı: Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez, temizlenmiş yüzünüze uygulayın. 2-3 pompa ürünü, boyun hizasından başlayarak tüm yüzünüze uygulayın.

  DR.C.TUNA AGE REVERSIST TEMİZLEYİCİ JEL 100 ML

  NAZİK CİLT TEMİZLİĞİ!

  Günlük olarak kullanabileceğiniz bir cilt temizlik ürünüdür.
  Ciltteki yağı, kiri ve ölü hücreleri temizlerken içeriğindeki Laminaria Digitata özü ile cildi besleyerek yaşlanma karşıtı bakımı destekler.
  Özel formülü sayesinde cildi kurutmadan ipeksi ve arınmış bir cilt görünümü sunar.

  Kullanımı:
  Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez uygulayın. Avuç içinizde bir miktar jeli ılık su ile köpürtün. Makyajsız yüzünüze çene hizasından yukarı doğru masaj yaparak uygulayın. Ilık su ile iyice durulayın, bir havlu yardımıyla yüzünüzün ıslaklığını nazikçe alın.

  DR.C.TUNA AGE REVERSIST TONİK 100 ML

  GENÇLİK VE GÜZELLİK İKSİRİ        
  Spreylenebilir özelliği sayesinde hızlı ve pratik kullanım
  . 

   

  Makyaj kalıntılarını ve ciltteki kiri nazikçe temizler. Cildin ışıltısını açığa çıkarmaya ve gözenek görünümünü azaltmaya yardımcı olan organik Cadı Fındığı suyu sayesinde ipeksi bir cilt hissi bırakır. Yüksek mineral içeriğine sahip Kırmızı Alg Özü ve deniz suyu ile zenginleştirilmiş bu tonik cildi beslerken, organik Papatya suyu ile cildi nemlendirip yatıştırır.

  Kullanımı: Günde iki kez, sabah ve akşam, İkinci Adım olarak uygulayın. Kullanmadan önce çalkalayın. Gözlerinizi kapatın ve temizlenmiş yüzünüzün her tarafına uygulayın. Age Reversist Serum ile yaşlanma karşıtı cilt bakım rutininize devam edin.

  No Comments, Be The First!

  Your email address will not be published.