AYNISEFA YAĞI

  FORMU DOLDURUN
  %75 İndirimli Üye Olun

  Farmasi aynısefa yağı ürünleri ve farmasi’nin en iyi ürünlerini sizlerle buluşturuyoruz. Farmasi üyelik işlemleri ile sizler de hemen üye olabilir, en uygun fiyata bu sağlıklı ve helal üretim ürünlerinden satın alabilirsiniz. Farmasi’nin kazandıran dünyasında yerinizi almak için farmasi kayıt olmayı unutmayın.

  DR.C.TUNA AYNISEFA YAĞI 20ML

  DR.C.TUNA AYNISEFA YAĞI 20ML

  Doğal mucize Aynısefa Yağı nın en saf hali şimdi Dr.C.Tuna %100 Aynısefa Yağı olarak sizinle. Bitkisel içeriklerle zenginleştirilmiş en yoğun nemlendirme bakım ve koruma etkisi için geliştirilmiştir. Dr.C.Tuna %100 Aynısefa Yağı, özel damlalığıyla yoğun uygulamalar için kolay kullanım imkanı verir.

  DR.C.TUNA AYNISEFA YAĞI EL KREMİ 75 ML

  Hassasiyet problemine karşı en etkin çözümü sunabilmek için formüle edilmiş el kremi, yıpranmaya en çok maruz kalan elleriniz için uzman bakım sunar. İçeriğindeki Aynısefa Yağı’nın yatıştırıcı ve dış etkenlere karşı koruyucu etkisiyle, ellerinize ihtiyaç duyduğu nemi nazikçe geri kazandırır. Ellerinizin günlük bakımını sağlamaya yardımcı olur.

  DR.C.TUNA AYNISEFA YAĞI KREM BALSAM 110 ML

  DR.C.TUNA AYNISEFA YAĞI KREM BALSAM 110 ML

  Kuru ve hassas ciltlerin sorunlarına yönelik tasarlanmış bu formül, kolay sürümü ile cildinizi yatıştırarak eşsiz bir nemlendirme sağlar. İçeriğindeki Aynısefa Yağı ile vücudunuzun ihtiyaç duyduğu nemi nazikçe geri kazandırır. Cildinizin günlük bakımını sağlamaya yardımcı olur.

  DR.C.TUNA AYNISEFA YAĞI SABUNU 125 G

  DR.C.TUNA AYNISEFA YAĞI SABUNU 125 G

  Düzenli kullanımda kuru ciltlerin nem oranını dengelemeye katkıda bulunur.

  DR.C.TUNA AYNISEFA YAĞI ŞAMPUAN 225 ML

  DR.C.TUNA AYNISEFA YAĞI ŞAMPUAN 225 ML

  Doğadan saçlarınıza bir mucize olan Aynı Sefa Yağı sayesinde saçlarınız, dipten uca nazikçe temizlenir, saç dipleriniz rahatça nefes alır. Calendula Çiçeği`nin büyüleyici kokusunu saatlerce saçlarınızda taşımak ve parlak görünümlü, ipeksi saçlara sahip olmak için bu mucize ile siz de tanışın.

  DR.C.TUNA AYNISEFA YAĞI TEMİZLEYİCİ YÜZ TONİĞİ 225 ML

  DR.C.TUNA AYNISEFA YAĞI TEMİZLEYİCİ YÜZ TONİĞİ 225 ML

  Kuru ve Hassas Ciltler için geliştirilen Aynısefa Yağı Temizleme Toniği, ciltteki kiri, toksin maddeleri ve makyaj kalıntılarını arındırır. Aynısefa Yağı içeriğiyle cildi nemlendirerek, rahatlatır. Alkol içermez.

  DR.C.TUNA AYNISEFA YAĞI VÜCUT LOSYONU 225 ML

  DR.C.TUNA AYNISEFA YAĞI VÜCUT LOSYONU 225 ML

  Kuru ve gergin ciltler için geliştirilmiş Aynısefa Yağı içeren fomülü ile gün boyu cildinize ihtiyacı olan nemi verir. Cilt tarafından kolayca emilerek cilde yumuşaklık ve pürüzsüzlük kazandırır. Yağlılık hissi bırakmaz.

  Kullanım:
  Günlük olarak tüm vücuda masaj yaparak uygulayınız. İhtiyaç duyulduğunda istenilen sıklıkta kullanılabilir. En iyi sonucu almak için duştan sonra kullanınız.

  DR.C.TUNA AYNISEFA YAĞI YÜZ KREMİ 50 ML

  Cilt bakımının en hassas bölgesi yüz için özel olarak geliştirilmiş bu krem, ferah bir cilde kavuşmanız için gerekli olan tüm bakımı sağlar. İçeriğindeki Aynısefa Yağı ile, yüzünüzü nemlendirirken aynı zamanda yatıştırıcı etki sunar, dış etkenlere karşı koruyucu bir bariyer sağlamaya da yardımcıdır.

  DR.C.TUNA AYNISEFA YAĞI YÜZ YIKAMA JELİ 225 ML

  Cildi yormadan ve kurutmadan, kir, yağ ve makyaj kalıntılarını derinlemesine temizler. Kuru ve hassas ciltler için Bio-Lipid Teknolojisi ile üretilmiştir. Hassas cilt bariyerindeki yapıya benzer katmanlı Bio-Lipidler sayesinde cilde kolaylıkla uyum sağlar. Temizlenmiş hassas cilt anında rahatlar, duru bir görünüme kavuşur.

  No Comments, Be The First!

  Your email address will not be published.