Farmasi Üyelik

  FORMU DOLDURUN
  %75 İndirimli Üye Olun

  Kariyerinize Türkiye’nin en iyi network marketing şirketinde başlamak ister misiniz? Farmasi üyelik işlemleri ile girişimci bir kadın olup,  hem para kazanıp, hem de hayatını bir başarı hikayesine çevirebilirsin. Sizler de en iyi network marketing şirketinde kendini geliştirmek, helal ürün sertifikasına sahip ürünleri kullanmak ve kullandırmak isterseniz hemen farmasi üyelik formunu doldurabilirsiniz.

  farmasi üyelik işlemlerinden sonra ekibimize katılmak ister misiniz?

  Farmasi Üyelik Nedir?

  Türkiye ve Avrupa’nın en iyi kozmetik bakım şirketlerinden biri olan Farmasi’ye ücretsiz bir şekilde  ” girişimci ” olarak kaydının yapılması işlemine farmasi üyelik işlemi denir. Kayıtlar sponsorlar aracılığıyla yapılmaktadır. Girişimci, sponsorlar ile birlikte hareket eder ve farmasi’nin üyelik politikalarına uygun davranmayı kabul eder.

  Farmasi Üyelik Avantajları Nelerdir?

  Farmasi’nin üyelerine sunduğu farmasi üyelik avantajları şu şekilde sıralanabilir;

  1-Farmasi, kendi üyelerine katalogtaki ürünlerini verecekleri siparişler ile %30 – %40 daha indirimli bir şekilde satın alma fırsatı verir.

  2-Ürünlerinizi farmasi’nin websitesi ya da mobil uygulaması üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde direk satın alabilirsiniz. Böylelikle herhangi bir aracıya komisyon ayırmadan satın almış olursunuz. Satın aldığınız ürünler çok kısa bir sürede kargoya teslim edilerek tarafınıza ulaştırılır.

  3-Yeni üyeler için hazırlanmış olan başlangıç setleri ile, birçok ürünü indirimli olarak satın alırsınız. Böylece öncelikle farmasi ürünlerini tanıyabilime fırsatına sahip olursunuz.

  4-İndirimli olarak aldığınız ya da farmasi tarafından sizle gönderilmiş olan hediyeleri dilerseniz yapacağınız sosya medya çalışmaları ya da çevre faktörünüzü kullanarak katalog fiyatına satarak kar elde elde edebilirsiniz.

  5-Bunların yanı sıra Farmasi’yi bir iş olarak düşünürseniz oluşturacağınız alt üyeler ile yüksek kazanç sağlayabilirsiniz. Oluşturduğunuz ekip kollarını düzenli olarak eğitip geliştirerek, motivsyonu yüksek grup halinde başarı elde edebilir, böylelikle kazancınızı katlamış olabilirsiniz.

  En çok kazandıran Farmasi ile avantajlar her zaman sizinle. Farmasi üyelik avantajlarından bahsetmek gerekir ise öncelikle farmasi yeni kaydolan üyelerine içerisinde bir çok ürünün yer aldığı başlangıç setini en uygun fiyatlarla sunuyor. Kendi siparişleriniz için katalogta yer alan ürünleri %30-%40 gibi indirimli fiyatlara satın alabilir, ürünleri doğrudan Farmasi’den ile satın alacağınız için herhangi bir aracıya da komisyon ödeme zorunda kalmayacaksınız. Almış olduğunuz indirimli ürünleri dilediğiniz fiyattan sataraktan kar elde edebilir, dilerseniz alt üyeler oluşturarak kazanç üstüne kazanç sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda farmasi yeni üyelerine hediye sürprizleri de yapmaktadır. Hem satış yaparak para kazanabilir hem de indirimli ürünler ile sağlıklı bir yaşam elde edebilirsiniz.

  Farmasi’ye Nasıl Kayıt Olabilirim?

  Farmasi kayıt işlemleri için 3 yol bulunmaktadır.

  1-Farmasi’nin kendi websitesinden üye ol formunu doldurarak sistemin belirleyeceği otomatik sponsor ekibine dahil olabilir

  2-Dilediğiniz sponsor ekibi ile iletişime geçerek bilgilerinizi vermeniz durumunda alt üye kaydınız yapılabilir

  3-İnternet üzerinden herhangi bir sponsor linke tıklayarak farmasi üyelik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Biz sizler için farmasi üyelik işlemlerini en iyi şekilde yapmak ve üyelikten sonra da sürekli destek olabilmek, birlikte kazanç sağlayabilmek hatta gerektiğinde kar marjımızı da önemsemeyerek sizin de yükselebilmeniz için satışlarınıza destek olmak için sitemizde yer alan kayıt formunu kullanmanızı öneriyoruz. Farmasi üyelik işlemleri için herhangi bir belge talebi bulunmamaktadır. Vereceğiniz doğru bilgiler, firma tarafından sizlere ödenecek kazançlar için çok önemlidir. Hatalı bilgiler ile kazançların yanlış bilgilere gönderimi her iki taraf için de sorun oluşturabilir. Lütfen sitemizde yer alan iletişim formuna güncel ve gerçek bilgilerinizi yazarak en iyi farmasi üyelik işlemini gerçekleştiriniz. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi üyelik için 18 yaşını doldurmuş olmak ve T.C vatantaşı olmanız gerekiyor, eğer 18 yaşını geçmiş ama T.C vatandaşı değil iseniz, devletimizin sizlere vermiş olduğu kimlik numarası ile de üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Aklınıza takılan tüm sorular için sitemizde yer alan canlı destek ile de iletişime geçebilirsiniz.

  Farmasi Üye Bulma Taktikleri

  Bu soruya kadar gelebilmiş iseniz, öncelikle farmasiye hoşgeldiniz. Farmasi üyeleri, kazançlarını daha da arttırabilmek için kendilerine alt üyeler oluşturmayı seçiyor. Farmasi üye bulmak taktikleri oldukça fazla.

  Örneğin sahada stand çalışmaları yaparak hem ürün satabilir hem farmasi’nin kazançlı dünyasını anlatarak kendinize alt üyeler yapabilirsiniz. Gittiğiniz aile görüşmelerinde, arkadaş görüşmelerinde de farmasi ürünleri hakkında doğru bilgiler vererek alt üyeler oluşturabilirsiniz. Sosyal medya alanında kendinize güveniyor veya geniş bir kitleye sahip iseniz farmasi tarafından sizlere verilen sponsor linklerini dağıtarak kendinize alt üyeler oluşturabilirsiniz.

  Üyeliği Askıdan Almak

  Farmasi’ye önceden kaydolmuş ve uzun bir süre sipariş vermemiş üyelikler askıya alınmaktadır. Farmasi üyeliği askıdan almak için eski sponsor ile ya da yeni bir sponsor ile iletişime geçmek gerekir. Biz sizler için üyeliğinizi askıdan alma işlemi gerçekleştiriyoruz. Sponsorundan memnun olmayan, önceden üye olmuş fakat kullancıı şifresini bile hatırlamayan üyeler farmasi üyeliği askıdan almak için bizimle iletişime geçebilirler. Askıdan alma işlemlerinde farmasi üyeliğinde de olmadığı gibi herhangi bir ücret bulunmamaktadır. Üyeliğinizi çok kısa bir sürede askıdan alabiliriz. Bizim ekibimize dahil olarak, farmasi’yi de bir iş kolu olarak görmek isterseniz, sizler için düzenli olarak eğitimler veriyoruz. Ayrıca ekibimizde her hafta yeni çekilişler yapıyoruz. Bizimle olmaktan memnun olacaksınız.

  Üyelik Ücretli Mi?

  Farmasi müşteri kaydı ile farmasi üyeliği birbirinden ayrı üyelik çeşitleridir. Farmasi üyeliği ücretli mi gibi sorulara cevabımız, hayır farmasi üyeliği kesinlikle ücretsizdir diyebiliriz. Eğer kendinize bir ürün almak istiyorsanız farmasi müşteri hesabı oluşturabilir, hem ürünü geliş fiyatından satın alıp hem de satışlarından da kar edebilmek için bir tık ile müşteri kaydınızı farmasi üyelik kaydına çevirebilirsiniz.

  Üye Olanların Yorumları

  Dünya üzerinde 125 ülkeye satış yapan yerli bir firma olan, çevre dostu ve sağlıklı ürünler sunan Farmasiye üye olanların yorumları oldukça olumludur. Burada önemli olan konu insanların kendine olan güvenidir. Satış yapmak kolay bir iş değildir, fakat kendine güvenen, hayallerini gerçekleştirmek isteyen bireyler olumsuzlukları bir kenarıya bırakarak her zaman en iyiyi hedeflemelidir. Farmasi kazançlı bir sistemdir.

  Üye Olmak İçin Yaş Sınırı Var Mı?

  Evet, Farmasi üye olmak için yaş sınırı var mı sorusuna cevaben, 18 yaş sınırı var diyebiliriz. 18 yaşından büyük her birey farmasi üyesi olabilir ve kazanç sağlayabilir. Şimdiden bol kazanç dileriz.

  Üye Olunca Satış Yapmak Zorunlu Mu?

  Farmasi üye olunca satış yapmak zorunlu mu sorusu son zamanlarda çok fazla sorulmaya başlandı. Bu soruya hayır diyebiliriz. Farmasi’yi sadece kendi ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz. Böylelikle sadece satış yapmadan, kendi ihtiyaçlarınızı %30-%40 indirimli olarak satın alabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken tek konu, 6 ay süre içerisinde sipariş vermemeniz halinde üyeliğiniz sistem tarafından otomatik olarak sonlanmaktadır.

  Farmasi Üyelik İptalinden Borç Çıkar Mı?

  Üyeliğinizin sonlanması ya da istifa etmeniz sonucundan farmasi üyelik iptalinden borç çıkar mı gibi düşünceniz var ise bu soruya cevabımız hayır olacaktır. Farmasi üyeliği sonlanan üyeleri için bir borç çıkarmamaktadır.

  Üyelik Girişi Nasıldır?

  Farmasi üyelik girişi işlemleri farmasi’nin kendi websitesi üzerinden yapılmaktadır. Üye olduktan sonra farmasi.com.tr üzerinden giriş girişimci ya da müşteri girişi yaparak farmasi üyelik girişi işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

  Farmasi Üyelik Paketi Hakkında

  Üyelik paketleri farmasiye üye olanlar için oldukça önemlidir. Farmasi üyelik paketi ile ilk yapacağınız siparişlerde %70’e kadar indirim kazanmış olursunuz. Daha doğrusu farmasi başlangıç paketleri sayesinde ödediğiniz miktar ile aldığınız ürünlerde yaklaşık %70’e yakın indirim mevcuttur.

  Üyelik Hediyeleri

  Farmasi’nin ekipleri genellikle kendilerine alt üyeler, yani ekip arkadaşları bulabilmek için farmasi üyelik hediyeleri sunmaktadır. Bunlar genellikle tester ürünler oluyor. Biz ekibimiz olarak üye olması karşılığında tester ürün göndermeyi doğru bulmuyoruz. Çünkü üye olacak kişiler bizim alt üyelerimiz değil ekip arkadaşlarımız olarak görüyoruz. Onlarla birlikte kazanmak ve kendimizi geliştirmek istiyoruz. Üye sayısını arttırmak bir önem taşımıyor farmaside. Önemli olan aktif üyelikler sağlayabilecek ekipler kurabilmektir.

  Üyelik İptali Nasıl Yapılır

  Girişimci üyeler sponsorlarından memnun olmadıkları zaman genellikle farmasi üyelik iptali konusuna yönelirler. Farmasi’de sponsor değişikliği ne yazık ki farmasi’nin politikasına uygun olmadığından yapılamamaktadır. Farmasi üyelik iptali isteyen girişimciler istifa dilekçesini şirkete iletebilir. Akabinde uygun görülmesi halinde üyelik iptali hemen gerçekleşir. Fakat üyelik iptali yapan kişilerin 5 ay içerisinde yeni üyelik açması mümkün değildir. Diğer yol ise 3 ay boyunca sipariş girmeyen girişimcilerin üyelikleri askıya düşer. 3 ay sonra girişimciler üyeliklerini istediği sponsora askıdan aldırarak o sponsora geçişini yaptırabilir. Fakat alt üyeleri ile birlikte geçemezler. Farmasi üyelik iptali için farmasi’nin müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilir ya da 6 ay boyunca sipariş vermemeniz durumunda üyeliğinizin otomatik sonlanmasını bekleyebilirsiniz. Farmasi üyelik iptali kısa sürede sonuçlanabilmektedir. Farmasi’den istifa eden üyeler 1 yıl süre içerisinde yeniden kayıt oluşturamazlar. Yaşamış olduğunuz olumsuz deneyimleri farmasi müşteri temsilcileri ile görüşerek olumlu hale getirebilirsiniz.

  Üyelik Şikayetleri Var Mıdır?

  Helal ürün sertifikası olan ve şeffaf bir şekilde ürünlerini pazara süren Farmasi’de müşteri şikayetleri yer almadığı gibi farmasi üyelik şikayetleri de yer almamaktadır. Farmasi’de üyelik yapılırken üyelik şartları açıkça belirtilmiştir. Kurallara uymayan istisna üyelerin üyelikleri iptal edilebilmektedir. Şirket bu hakkı kendinde saklı tutmaktadır.

  Üyelik Aktifleştirme

  Üyelik kaydınızı yaptıktan sonra aktifleştirmek için sipariş girmeniz gerekmektedir. Sipariş girmeyen girişimci ve müşteriler farmasi’de pasif olarak gözükmektedir. Aktif müşteriler ve girişimciler için ekibimizce düzenlenen etkinlikler yer almaktadır. Farmasi üyelik aktifleştirme işlemleri için buradayız.

  No Comments, Be The First!

  Your email address will not be published.