SARIMSAK CAPIXYL

  FORMU DOLDURUN
  %75 İndirimli Üye Olun

  Farmasi sarımsak capıxly ürünleri ve farmasi’nin en iyi ürünlerini sizlerle buluşturuyoruz. Farmasi üyelik işlemleri ile sizler de hemen üye olabilir, en uygun fiyata bu sağlıklı ve helal üretim ürünlerinden satın alabilirsiniz. Farmasi’nin kazandıran dünyasında yerinizi almak için farmasi kayıt olmayı unutmayın.

  DR.C.TUNA VITALIZING KONSANTRE SARIMSAK YAĞI 30 ML

  Konsantre formülü ile daha da güçlendirilmiş Dr.C.Tuna Konsantre Canlandırıcı Saç Bakım Yağı, koparak dökülmeye eğilimli, zayıf saçlar için bakım sunar. Ayçiçek Yağı, Tatlı Badem Yağı, mineraller ve E Vitamini ile zenginleştirilmiştir. Kolay durulanabilen bu mucizevi yağ, saç derisinin ve koparak dökülmeye eğilimli, zayıf saç uçlarının canlandırılmasına yardımcı olur. Saçınız ışıl ışıl, canlı ve parlak görünür.

  Kullanımı: Önce saç uçlarına, sonra saç derisine banyo öncesi masaj yaparak uygulayın. 30 dakika saçınızda beklettikten sonra Sarımsak ve Capixyl Canlandırıcı Şampuan ile yıkayın. Daha etkili sonuç almak için haftada 2 kez uygulayın ve Sarımsak Capixyl Canlandırıcı Maske ile saç bakımınızı tamamlayın.

  DR.C.TUNA VITALIZING SARIMSAKLI SAÇ BAKIM MASKESİ 200 ML

  Sarımsak ve Capixyl içeriği ile, hafif ve yağlılık bırakmayan formülü sayesinde eşsiz bir bakım sağlar.

  Kullanımı:
  Şampuanlama sonrasında ıslak saç uçlarına uygulayın, 2-3 dakika bekletin ve iyice durulayın.

  DR.C.TUNA VITALIZING SARIMSAKLI ŞAMPUAN 225 ML

  Dr.C.Tuna Canlandırıcı Şampuan, koparak dökülmelere karşı korumaya yardımcı olur. Sarımsak ve Capixyl ile geliştirilen ve zenginleştirilen formül, saçı beslemeye ve saç telleri üzerinde hasara uğramış noktaları yeniden yapılandırmayı destekler.

  DR.C.TUNA VITALIZING SARIMSAKLI ŞAMPUAN 500 ML

  Dr.C.Tuna Canlandırıcı Şampuan, koparak dökülmelere karşı etkin çözüm sunuyor! Sarımsak ve Capixyl ile geliştirilen ve zenginleştirilen formül, saçı beslemeye ve saç telleri üzerinde hasara uğramış noktaları yeniden yapılandırmayı destekler.

  No Comments, Be The First!

  Your email address will not be published.