WHITE CORRECT

DR.C.TUNA WHITE CORRECT CİLT AYDINLATICI TONİK 225 ML

  FORMU DOLDURUN
  %75 İndirimli Üye Olun

  Farmasi WHITE CORRECT ürünleri ve farmasi’nin en iyi ürünlerini sizlerle buluşturuyoruz. Farmasi üyelik işlemleri ile sizler de hemen üye olabilir, en uygun fiyata bu sağlıklı ve helal üretim ürünlerinden satın alabilirsiniz. Farmasi’nin kazandıran dünyasında yerinizi almak için farmasi kayıt olmayı unutmayın.

  DR.C.TUNA WHITE CORRECT AYDINLATICI SABUN 100 G

  Cildi mükemmel bir şekilde temizler, kirlerden arındırır. Cilde canlı ve aydınlık bir görünüm sağlamaya yardımcı olur.

  DR.C.TUNA WHITE CORRECT AYDINLATICI SET

  Özel Mıknatıslı kutusundadır. Paket içeriği Cilt Aydınlatıcı Peelingli Temizleyici (100 ml), Cilt Aydınlatıcı Tonik (225 ml), Koyu Leke Giderici Serum (30 ml), Aydınlatıcı Krem (75 ml), Göz Balmı (15 ml)

  DR.C.TUNA WHITE CORRECT CİLT AYDINLATICI KREM 75 ML

  Özel formülündeki UV koruma özelliği ile düzenli kullanımda cildin parlaklığını korumaya ve cilt tonunu eşitlemeye yardımcı olur. Cildin daha enerjik ve parlak görünmesine katkıda bulunurken, aydınlatılmasını ve ciltteki nem seviyesinin artmasını destekler.

  DR.C.TUNA WHITE CORRECT CİLT AYDINLATICI PEELINGLI TEMİZLEYİCİ 100 ML

  Özel yapısı ve yumuşak tanecikleri ile parmaklarınızla yüzünüz arasında nazikçe konumlanarak keyifli bir temizlik deneyimi yaşatır. Makyajınızı, kalıntılarını ve hava kirliliğinin oluşturduğu pürüzleri cildinizden nazikçe arındırır. Dermatalojik olarak test edilmiştir.

  DR.C.TUNA WHITE CORRECT CİLT AYDINLATICI TONİK 225 ML

  DR.C.TUNA WHITE CORRECT CİLT AYDINLATICI TONİK 225 ML

  Dr.C.Tuna Aydınlatıcı Tonik cildin nemi daha fazla tutmasına yardımcı olur ve tazeler. Nazik formülü ile cildi rahatlatırken yepyeni bir aydınlık kazanmasına yardımcı olur. Dermatolojik olarak test edilmiştir.

  DR.C.TUNA WHITE CORRECT GÖZ BALMI 15 ML

  DR.C.TUNA WHITE CORRECT GÖZ BALMI 15 ML

  Dr.C.Tuna Aydınlatıcı Göz Balmı, Kum Zambağı ve Yosun Özü içeren formülü ile düzenli kullanımda daha pürüzsüz ve ışıltılı görünüm kazandırmaya yardımcı olur. Göz çevrenizdeki ince çizgilerin, koyu halkaların ve torbalanmaların görünümünde azalma sağlamaya yardımcı olurken eşsiz bir bakım keyfi yaşatır. Dermatolojik olarak test edilmiştir.

  DR.C.TUNA WHITE CORRECT KOYU LEKE GİDERİCİ SERUM 30 ML

  DR.C.TUNA WHITE CORRECT KOYU LEKE GİDERİCİ SERUM 30 ML

  Düzenli kullanımda cilt tarafından hızla emilerek, cilt tonunu eşitlerken koyu lekelerin görünürlüğünün azalmasına yardımcı olur. Kum Zambağı ve Yosun Özleri ile güçlendirilmiş özel içeriğiyle gelecekte oluşabilecek olan koyu lekeleri ve renk farklılıklarını engellemeye yardımcı olur.

  No Comments, Be The First!

  Your email address will not be published.